360° virtualus turas sodyboje

      Ar pamenate, kada buvot pažadinti čirškesio paukščių, susipykusių dėl rasos lašelio, o terasoje gerdami rytinę kavą skaičiavote atklydusias stirnas? Kada paskutinį kartą stebėjot plaukiančius debesis gulėdami pievoje, kvepiančioje medumi? Skamba kaip sapnas? Tikrai ne! Atvykite pas mus į „Sidabrinę pievą“ ir pajauskite mažus stebuklus, kuriamus gamtos.

Sodyba, įsikūrusi nuostabaus miško gilumoje netoli Šventosios upės, apsupta žaliausio žalumo pievos, leis Jums pamiršti miesto šurmulį ir pasidžiaugti tikra ramybe. Esame jauni maksimalistai, viską kuriantys savo rankomis, todėl tikimės, kad kiekvienam pas mus atvykstančiam čia bus gera bei jauku ir kad kiekvienas čia pabuvęs visada norės sugrįžti – pabūti arčiau gamtos…

      Erdvi pokylių salė, talpinanti iki 50 asmenų, puiki vieta Jūsų šeimos šventei, krikštynoms ar vestuvių puotai. Pageidaujant, teikiame maitinimo ir renginių organizavimo paslaugas. Tame pačiame pastate, antrame aukšte, įrengti jaukūs miegamieji kambariai, kuriuose patogiai ilsėtis galės apie 30 svečių. 

      Atskirame pastate yra įrengta suomiška pirtis su sale, talpinančia apie 12 asmenų. Taip pat tiek vasarą, tiek žiemą galite mėgautis ir karštu lauko kubilu. Nėra nieko smagiau, kaip pasibūti pirtyje, geriausių draugų kompanijoje! Pirties pastatas gali būti nuomojamas atskirai nuo sodybos.

      Organizuojame baidarių žygius Širvintos, Siesarties ar Šventosios upėmis. Priklausomai nuo Jūsų nusiteikimo ir fizinio pasirengimo, suderinsime tinkamiausio sudėtingumo ir trukmės maršrutus. Plaukiantiems baidarėmis siūlome apsistoti nakvynei poilsiavietėje „Senaupė“(linkas i poilsiaviete).

   

   Sodyboje įrengtos aikštelės lauko tinkliniui, krepšiniui, futbolui, yra batutas. Organizuojame dažasvydžio kovas, žygius po lankytinus vietovės objektus. Yra galimybė pajodinėti žirgais ar pasivažinėti arklio traukiamu vežimu. Na, o jeigu viso to dar mažai – maloniai kviečiame paskraidyti oro balionu ir pažvelgti į viską iš paukščio skrydžio!

*Visas pramogas reikia rezervuoti iš anksto.